Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
200 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
İSTANBUL İÇİ 4 SAATTE TESLİMAT
Crystals: The Modern Guide to Crystal Healing 
Yulia Van Doren 

Crystals, program yapmaktan enerji toplamaya ve temizliğe, büyüleyici taşlarla hayatınızı dengelemeye dair modern bir rehber.

Sık sık “bilgelik dolu” taşlar olarak bahsedilen kristaller, içlerinde dünyanın milyonlarca yıllık tarihinden parçalar barındırır. İstikrarlı titreşimler yayarak, etrafınızda ve evinizde Zen alanları oluşturur ve hayatınızı daha dengeli bir hale getirmenize yardımcı olur. En bilinen ve ilginç 51 kristali içinde barındıran bu pratik rehber, size her bir taşın kendine ait özelliğini ve bu taşların güçlerini nasıl kontrol edebileceğinizi öğretecek. Hangi kristalin sizin için en iyisi olduğunu, hangi kristali nasıl konumlandıracağınızı, kristallerinizi mükemmel bir şekilde eşleştirmeyi ve günlük hayatınızdan olumsuzluğu uzaklaştırmak için kristallerinize nasıl bakmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

 

İster iyileşmek için Yeşim taşı, arınmak için Dumansı Kuvars ya da ilişkilerinizde uyum yaratmak için Pembe Kuvars kullanın, bu pratik rehber ile kristallerinizin gücünü kullanmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz. İçsel olumlamanızı arttırmanızı sağlayacak ve kristal şifaya dair yeni bir bakış açısı sunan Kristaller ile dijital dünyadan kopun ve benliğinize dönün.

 

  • Sert kapak
  • 144 sayfa
  • 17,1 x 2,2 x 19 cm
  • Dil: İngilizce
-
1
+
110,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle