Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
The Great Outdoors I 120 Recipes for Adventure Cooking

Temiz hava acıktırır! The Great Outdoors, her açık hava yemeğine biraz baharat katacak en iyi tariflerin yer aldığı bir koleksiyondur.

 

Macera sizi çağırdığında açlık asla uzakta değildir: Yürüyüş yapmak, tırmanmak veya yıldızların altında uyumak karnımızı guruldatır. Avokado ve Virgin Mojito ile hazırlanmış hızlı bir karbonara, iştahınızı tatmin edecek ve modunuzu yükseltecek.

 

The Great Outdoors, açık ateşte nasıl yemek pişirileceğini anlatırken, günün farklı öğünleri için en iyi açık hava pişirme ekipmanlarını ve en lezzetli tarifleri sunar. Hareket halindeyken sandviçlerden ev yapımı pesto, konserve lezzetler veya güçlü yiyeceklere kadar - bu yemek kitabı bir sonraki seyahatiniz veya kamp tatiliniz için çok önemli. Yanınıza alın, yolda ve kamp alanında yeni arkadaşlar edineceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Editör: Markus Sämmer
20 × 27 cm
Tamamı renkli

Sert kapak

272 sayfa

İngilizce

 

Şef ve açık hava meraklısı Markus Sämmer, Avustralya'yı gezmek için gastronomi alanındaki işini bıraktı ve birkaç yıl önce serbest çalışan bir şef oldu. The Great Outdoors'taki tarifleri Volkswagen karavanında yolda geliştirdi. The Great Outdoors'un Almanca baskısı şimdiden büyük bir başarı elde etti.

 

 

-
1
+
525,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle
Gestalten Markasının Diğer Ürünleri