Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
400 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
Work Better. Live Smarter. Be Happier

Sizin gibi düşünen kişilerle beraber, her iki taraf için de anlamlı ve başarılı bir iş yürütmenin yolu nedir?

Çalışma hayatına dair yeni yaklaşımlar, geleneksel alışkanlıkları sürekli olarak değiştirir. 9-5 arasına sabitlenmiş bir rutin herkese uyan bir şey değildir, bu yüzden de dünyanın dört bir yanındaki kişiler kurumsal dünyayı arkalarında bırakarak kişisel tatmini öncelikleri haline getiriyor ve kendi şartlarını oluşturuyor. Work Better. Live Smarter. Be Happier. bizlere yirmi beş girişimcinin nasıl yaşayıp çalıştıklarını gösterirken, onların ayak izlerini takip edebilmemiz için cesaretlendiriyor ve pratik tavsiyelerde bulunuyor.

 

Günümüz girişimcilerinin iyi bir noktaya gelebilmesi için insan temelli beceriler her geçen gün daha önemli bir hal alıyor. Work Better. Live Smarter. Be Happier. da sağlıklı gıda firmaları, sokak giyimi ile etik mücevher markaları ve çok daha fazlasına dair başarı hikayesiyle karşımıza çıkıyor. Kelimenin tam anlamıyla uluslararası bir eser olan bu kitap, boyutu ne olursa olsun bir hayali olan kişiler için bir başlangıç kılavuzu işlevi görürken dinamik ve coşkulu bir şekilde karar vermeye hazır olan nesli de destekliyor.

 

  • Editörler: Courier & Gestalten
  • Yazarlar: Courier, Jeff Taylor, Daniel Giacopelli
  • 22.5 x 29 cm
  • Tamamı renkli
  • Sert kapak
  • 288 sayfa

 

Kendi kurallarına göre yaşayıp, çalışmak isteyen yeni bir nesile medyayı tanımlama hedefi olan Londra merkezli Courier, 2013 yılından beri basılı yayınlar, podcastler, etkinlikler ve çok daha fazlası aracılığıyla bizlere ilham verici ve aydınlatıcı modern iş hikayeleri sunuyor.

-
1
+
598,50 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle
Gestalten Markasının Diğer Ürünleri