Arama

Souqdukkan.com’dan satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde bir başka bedenle değiştirebilir veya 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


İade işleminizin başlatılması için bizi 0212 265 11 99 numaralı telefondan arayarak ya da hello@souqdukkan.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile 428120081 kodunu kullanarak ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalar ile yapılan gönderilerin ücreti tarafınıza aittir.

Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size email ile iletilir. Emailinize gönderilen onay emailinden itibaren 3-10 iş günü içinde tarafınıza geri ödenir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile ücretsiz olarak geri gönderilir.

İade Adresi: Büyükdere Cd. No:185, Kanyon, Levent, İSTANBUL

 

Değişim sadece aynı model ürünlerde ve renk, beden, numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır.

souqdukkan.com’dan alınan bir ürün Kanyon Souq Dükkan’dan değiştirilemez.

Değişim işleminizin başlatılması için bizi 0212 265 11 99 numaralı telefondan arayarak ya da hello@souqdukkan.com adresimize mail göndererek bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilgi verdikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü ürünü hasarsız orijinal ambalajında, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak, içine size gönderilen faturayı koyarak güvenli bir şekilde paketleyin ve paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile 428120081 kodunu kullanarak ücretsiz olarak gönderin. Yurtiçi Kargo dışındaki firmalar ile yapılan gönderilerin ücreti tarafınıza aittir. Paketin içine değiştirmek istediğiniz bedeni, rengi veya numarayı mutlaka ekleyin.

Ürününüzün değişim koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size email ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 3 iş günü içerisinde size kargo ile ücretsiz olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza 3-10 iş günü içinde geri ödenecektir.

Değişim Adresi: Büyükdere Cd. No:185, Kanyon, Levent, İSTANBUL

 

  • İade edilen ürünler hasarsız orijinal kutusunda ve kullanılmamış olmalıdır.
  • Etiketleri çıkarılmamış olmalıdır.
  • Hijyen açısından iç giyim, mayo, bikini, çorap, kulaklık, küpe, kaykay, yoga matı gibi ürünlerin iade/değişimleri yapılmamaktadır.
  • Uluslararası siparişlerde iade kabul edilmemektedir.
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde iade & değişim yapılmamaktadır.
  • Ürünlerin herhangi ek aksesuarları varsa mutlaka hasarsız olarak orijinal kutusunda gönderilmelidir.

 

Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme, ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Ödemenizi havale/EFT ile yaptıysanız banka hesabınıza, ödemenizi kredi kartınızla yaptıysanız kredi kartınıza yapılacaktır. Taksitli alışverişlerde geri ödeme aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.