Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
Like A Berliner
Sophia Halamoda & iHeartBerlin

Sophia Halamoda ve iHeartBerlin işbirliği ile ortaya çıkan “Like a Berliner”, bir sonraki yıl modası geçecek en yeni ve güzel mekanlarla dolu bir kitap olmaktansa, hayattaki yerini ve önemini her zaman koruyacak bir Berlinli olmanın ne anlama geldiğine dair zamandan bağımsız fikirler sunan, tam da günümüze uygun bir rehber olma özelliğini taşıyor. Komik karikatürlerin ve modası hiçbir zaman geçmeyecek yerlerle dolu listelere, kişisel makalelerin bulunduğu sayfalar eşlik ediyor.

 

Tüm bu çarpıcı içerik, Berlin’in belirli bir yaşam alanına sırasıyla ışık tutan 11 bölüme ayrılıyor. Nasıl "bir Berlinli gibi" yaşayacağınıza, görüneceğinize, seveceğinize ve partileyeceğinize dair tavsiyelerimizle karşılaşacaksınız. Gördüğünüz gibi, bu kitap her şeyi ve hatta daha fazlasını kapsıyor!

Berlin felsefesini anlatan bu kitapta, Berlin'deki tipik bir paylaşımlı evde sizi nasıl tuhaf karakterlerin beklediği sorusu gibi bir çok can alıcı sorunun yanıtlarını bulacaksınız. Berlinlilerin tuhaf beden dilini nasıl çözebilirsiniz? Sadece Späti’den alacağınız malzemelerle nasıl 7 çeşit yemek yapabilirsiniz? Berlin’in en efsanevi kulüplerinin kapılarından geri çevrilmemenin yolu nedir? Hiçbir moda anlayışına uymayan bir şehrin stilini üstünüzde nasıl taşıyabilirsiniz?

 

  • Sert Kapak
  • 21x27cm
  • 1.1kg
  • 200 sayfa
  • İngilizce
-
1
+
380,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle