Arama

1.200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. 1.200 TL’den az tutarda yapılan alışverişlerde kargo ücreti sepette otomatik olarak toplam tutara eklenir.

Hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç, saat 14:30’a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz İstanbul içi adresinize ertesi iş günü, Türkiye’nin tüm illerine 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. 

Siparişinizi teslim alırken:

1- Ürün ve kutusunu dikkatlice kontrol edin. Faturanızda yazılı ürünlerin tamamının pakette yer aldığından emin olun.

2- Kutusunda hasar olan ürünler için kargo görevlisine mutlaka tutanak tutturun ve kargoyu teslim almayın.

3- Eğer teslimatınızda eksik ürün varsa kargo görevlisine tutanak tutturun ve eksik ürünü size gönderebilmemiz için info@souqdukkan.com adresine email göndererek bize ulaşın.

Hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç, 09:30 - 14:30 saatleri arasında verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz aynı gün kurye ile teslim edilir.

Kurye ücreti İstanbul’un her yerine 100 TL’dir.

Kurye hizmetimiz, Adalar, Şile, Tuzla, Silivri, Arnavutköy (3. Havalimanı Bölgesi), Kilyos, Çatalca bölgelerini kapsamaz.

Uluslararası gönderimlerimizi DHL Express ile yapıyoruz.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 3 ile 10 iş günü arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.

Bazı durumlarda yerel gümrükler, ek vergi veya gümrük masrafları alabilir. Bu ek ücretler müşterinin sorumluluğundadır. Bu ücretler üzerinde herhangi bir kontrole sahip değiliz ve gümrük politikaları ve ithalat vergileri ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Müşteri, ödenmemiş gümrük ücretleri nedeniyle bize iade edilen tüm paketler için tüm sorumluluğu üstlenmelidir.