Arama

200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo, Türkiye’nin her yerine ücretsizdir. 200 TL’den az tutarda yapılan alışverişlerde kargo ücreti sepette otomatik olarak toplam tutara eklenir.

Hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç, saat 16:00’ya kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. Siparişiniz İstanbul içi adresinize ertesi iş günü, Türkiye’nin tüm illerine 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo ile teslim edilir. 

Hafta sonları ve resmi tatil günleri hariç, 09:30 - 15:00 saatleri arasında verdiğiniz İstanbul içi siparişleriniz aynı gün kurye ile teslim edilir.

Kurye ücreti İstanbul’un her yerine 30 TL’dir.

Kurye hizmetimiz, Adalar, Şile, Tuzla, Silivri, Arnavutköy (3. Havalimanı Bölgesi), Kilyos, Çatalca bölgelerini kapsamaz.

Uluslararası gönderimlerimizi DHL Express ile yapıyoruz.

Uluslararası siparişlerde teslimat süresi 3 ile 10 iş günü arasında değişim gösterir. Ancak bazı durumlarda yerel gümrükler siparişi alıkoyabilir ve dolayısıyla teslimat süresinde gecikmeler yaşanabilir. Bu durum kontrolümüz altında değildir.

Uluslararası gönderilerde teslimat ücreti için gönderinin yapılacağı ülke baz alınır. Alışverişinizi tamamlarken teslimat adresinizi girdikten sonra teslimat ücretiniz hesaplanır.