Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
Ergonomik Dizleme Sandalyesi - Siyah

Ergonomik dizleme sandalyesi

Malzeme: Ahşap (beyaz kayın), Suni deri

Oturma yumuşaklığı: Orta sert

Yükseklik 52 cm x Genişlik 43 cm x Uzunluk 64 cm

 

İster evden çalışın, ister ofise gidin, uzun iş günleri vücudunuza ve postürünüze zarar verebilir. Bu ergonomik dizleme sandalyesi, vücudunun doğal duruşunu desteklemek isteyen kişiler için trend belirleyen bir seçenektir. Ofis sandalyesi, çalışma sandalyesi, ofis koltuğu, çalışma koltuğu olarak dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

 

WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, alt sırt kaslarınızı güçlendirmek ve omurga hizasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Patentli özgün tasarımı ile kalçalarınızı öne eğme pozisyonuna getirerek, sırtınızı, omuzlarınızı ve boynunuzu doğru şekilde hizalayan dik bir duruşu teşvik eder. WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, alt bel, siyatik ve kalça sorunları olan kişiler için süper bir oturma alternatifidir. Sırt ağrısından ve buna bağlı diğer sorunlardan yeterince acı çektiyseniz, gelin bu sandalyelerden  alın. Yaşamınızı iyileştirin ve hayatınızın tadını daha da fazla çıkarın!

Bu yenilikçi sandalye iyileştirmeye yardımcı olur; duruşunuzu, sırt ağrınızı giderir ve gün içinde daha verimli saatler geçirmenizi sağlar.

 

Manuel yükseklik ayarlama özelliği, masanıza uygun doğru konfigürasyonu bulmanızı kolaylaştırır.

 

WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi çerçevesi yüksek kaliteli ahşap ve yüksek kaliteli çelik birleşim malzemelerinden imal edilmiştir. Ayarlanabilir boyut özelliği ve modern tasarımı ile farklı yaşlardaki çoğu kişinin beğenisi kazanacaktır. Sandalyenin üzerindeki minderler, yüksek yoğunluklu hafızalı süngerlerden imal edildiği için uzun ömürlü bir konfor sunacaktır.  Yüksek yoğunluklu hafızalı süngeri sebebi ile son derece rahattır, bu nedenle saatlerce rahat ve acısız şekilde oturmanıza imkan verecektir. katlanabilir olması sebebi ile saklama alanından tasarruf edilebilir.

 

MAKSİMUM KONFOR DENEYİMİ - Sırt ağrısı ve kötü duruşla mı mücadele ediyorsunuz? WeSitUp ahşap ofis koltuğumuz, saatlerce oturduktan sonra bile ağrıları önlemeye yardımcı olmak için omurganızın doğal bir hizada kalmasına yardımcı olur!

 

DAHA UZUN ÖMÜRLÜK İÇİN YAPILMIŞTIR - Dayanıklı bir yapıya sahip olan WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, uzun yıllar çalışmak, ders çalışmak, oyun oynamak veya okumak için kullanılabilir. Sağlam çerçevesi 160 kg'a kadar ağırlığı destekler.

 

DAHA RAHAT VE ÜRETKEN OLUN - Ergonomik çalışma koltuğumuz size aynı deneyimi yaşatabilir. Rahat olun ve gün boyu daha iyi üretkenliğin tadını çıkarın!

 

En üst düzeyde ergonomik sahiptir. Son derece esnek ve yükseklik ayar seçeneği sayesinde WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, koltuğu öne eğmenize, pelvisinize doğru itmenize ve otomatik olarak ideal duruşa ulaşmanızı sağlayarak kullanıcının sırtındaki ve boynundaki gerilimi azaltır. Dik pozisyon karın ve sırt kaslarını güçlendirecek, kan dolaşımını iyileştirecek ve sonuç olarak enerji seviyelerini ve konsantrasyonunu artıracaktır.

 

ACIYI ve AĞRIYI AZALT - WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, sizi zahmetsizce aktif bir dik duruşu teşvik eden açık bir kalça açısıyla konumlandırır. Diz çökme pozisyonu sırtınızı, omuzlarınızı ve boynunuzu hizalayacak, rahatsızlık ve huzursuzluk riskini azaltacaktır. Duruşu iyileştirir ve düzeltir, eğilmeyi bırakmanızı hatırlatır. Kambur duruşu azaltır.

 

DAYANIKLILIK - WeSitUp ahşap dizleme sandalyesinde 8 cm kalınlığında bir koltuk ve rahat hafızalı yüksek yoğunluklu köpük diz yastıkları, dayanıklı 1. kalite huş ağacı ile uzun ömürlü oturum ve kullanım imkanı sağlayacaktır.

 

ÇOK YÖNLÜ - WeSitUp ahşap dizleme sandalyesi, meditasyon, çalışma, yazma, bilgisayar çalışması, oyun oynama, dikiş veya el işi sandalyesi veya duruş düzeltme sandalyesi için mükemmel bir duruş düzelticidir. Hizalama düzeltmesi yoluyla kasları desteklemek ve sırt ağrılarını gözle görülür şekilde azaltacaktır.

-
1
+
4.950,00 TL 4.450,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle
WeSitUp Markasının Diğer Ürünleri