Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
400 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
Ekolojik Mahalle

Arkadaşlar, mahallenize kendi renginizi vermek ister misiniz? Evinizin olduğu, komşularınızla birlikte yaşadığınız sokağı değiştirmek ister misiniz? Her gün geçip gittiğimiz yolu güzelleştirmek. Size yardımcı olan görevlilerle tanışmak. Esnafı ziyaret etmek ve onlarla işbirliği yapmak. Fazla eşyalarınızı ihtiyacı olanlara vermek. Araba yıkamak ve hatta sokağınıza bir kent bahçesi kurmak ister misiniz?  Cevabınız evet ise, buyrun ekolojik mahalleye.

 

Ekolojik Mahalle küçük Lilly ile arkadaşları Nick, Sophia ve Jack’in yaşadığı mahallede oluşturdukları topluluk bahçesi isimli buluşma noktasına kafe açma serüvenini sayfalarına taşıyor. Bu doğrultuda para toplamak için kullanmadıkları giysileri satan, atık yiyecekleri gübreye dönüştüren ve bir kent bahçesi kurançocuklar, minicik elleriyle ekolojik bir mahalle yaratıyor.

 

“Ekolojik Mahalle” güneş paneli kullanan, elektrikli araçlara sempatiyle yaklaşan ve doğal temizlik ürünleriyle “zehirsiz ev” projesinin savunucusu çocukların öyküsü. Dört bir yanı betonla çevrili minikler için alternatif yaşam kurma rehberi…

Bu kitap sayesinde çocuklar geri dönüşüm, doğal beslenme, tasarruf gibi değerleri kavrayarak gezegene sahip çıkmayı öğrenecek. Ayrıca kitapla birlikte öğretim materyali yer alıyor.

 

  • Karton Kapak
  • 32 sayfa
  • 25 x 25 cm
  • 168 gr.
  • Türkçe
-
1
+
40,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle
Yeni İnsan Yayınevi Markasının Diğer Ürünleri