Arama

Bizim için değerlisiniz! 


İçinde bulunduğumuz ortamda sizlerin ve takım arkadaşlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınıyla ilgili alınan tedbirler kapsamında Kanyon dükkanımız yüksek hijyen koşulları ve sosyal mesafe kurallarıyla sizlere haftanın her günü 12:00-20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Ofisimiz bu süre boyunca Salı ve Cuma günleri 11:00 - 17:00 saatleri arasında açık olacak.

Bize, 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0212 265 11 99 no'lu telefondan ya da dilediğiniz zaman hello@souqdukkan.com adresine email göndererek ulaşabilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarımızın sağlığı açısından bu süre boyunca tüm siparişlerinizi Salı ve Cuma günleri kargo şirketimize teslim edeceğiz. Hiçbir siparişin aksamayacağından ve en hızlı şekilde size ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Kurye servisimiz de bu süre boyunca Salı ve Cuma günleri 11:00 - 15:00 arası hizmet verecek, diğer günler ofisimiz kapalı olacağından kurye hizmeti veremeyeceğiz.

Hem çalışma arkadaşlarımızın hem de sizin güvenliğiniz açısından depomuzdaki arkadaşlarımız hijyen kurallarına dikkat ederek, eldiven ve maske takarak siparişlerinizi hazırlıyor.

Souqdukkan.com’dan satın aldığınız ürünleri, sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde bir başka bedenle değiştirebilir veya 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.