Arama
AYNI GÜN KARGO
ULUSLARARASI GÖNDERİM
İSTANBUL İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
Out of The Jar

Yaratıcı el yapımı içkiler: Bu kitap, dünyanın dört bir yanındaki en iyi damıtma tesislerinin ilham verici özetini sunuyor.

 

İçki damıtmak, yıllardır süregelen bir ustalık olsa da şu anda bir yeniden doğuş yaşıyor. Günümüzün genç damıtıcıları gelenek ve yenilik arasında doğru dengeyi kuruyor. En iyi malzemeleri kullanarak, mükemmel bir lezzet deneyimi sunan artizanal içkiler yaratıyorlar.

 

Out of The Jar, Japonya'dan viski, İngiltere’den pastis, Kara Orman'dan cin ve Kaliforniya'dan rom gibi dünyanın dört bir yanındaki küçük üreticilerin en iyi ve en sıra dışı içkilerinden titizlikle seçilmiş bir seçki sunuyor.

 

Kitap ayrıca öne çıkan bazı örneklerin arkasındaki hikayeleri de anlatıyor. Nadir bulunan meyve, bitki ve baharat çeşitlerini yetiştiren; yüksek dayanıklılığa sahip aile tariflerini yeniden canlandıran ve yorumlayan ya da şişelerinin her birini elle etiketleyen kişileri tanıtıyor. Günümüzün el yapımı alkollü içkileri ve onları yapanlar hakkında derin bir özet sunan Out of the Jar, profesyoneller, gurmeler ve benzersiz bir içki keyfi yaşamak isteyen herkes için bir rehber kitap.

 

  • Editörler: Cathrin Brandes, Christian Schneider, Dirk Mönkemöller, Gestalten
  • 24 × 28 cm
  • Tamamı renkli
  • Sert kapak
  • 240 sayfa

 

Out of the Jar'ın editörlüğünü, The Weekender dergisini de yayınlayan Christian Schneider ve Dirk Mönkemöller'in yanı sıra yeni yemek kültürü uzmanı olarak adından söz ettiren Cathrin Brandes üstleniyor.

-
1
+
920,00 TL
KDV dahildir
Sepete Ekle